Výroba

Materiál

Nábytok sa vyrába z DTD (drevotriesková doska) laminovanej, v rôznych farebných prevedeniach podľa sortimentu vyrábaných DTD. Veľkou prednosťou nášho nábytku je plastová hrana o hrúbke 2 mm. Lepená je tavným lepidlom. Takto vyrobený nábytok je vyvinutý aj pre enormné pracovné zaťaženie, je odolný voči bežne používaným chemikáliám a mechanickému poškodeniu.


K dispozícii je široká škála materiálov. Najviac používané sú dekory značky Egger ktoré sú vám k dispozícii k nahliadnutiu >>


Prehľad vzoriek materiálu DTD

Technológie

V posledných rokoch prešla spoločnosť rozsiahlou modernizáciou výroby, ktorá je zárukou nadštandartnej kvality výroby nábytku. Modernizácia umožnila zefektívniť výrobu pri znížených nákladoch. Automatizácia jednotlivých procesov výroby a skladu je na vysokej úrovni.

Prehľad výrobných zariadení


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Atypový nábytok

Nábytkový systém sa vyznačuje vysokou variabilnosťou jednotlivých prvkov. Môžeme vám ponúknuť kreatívne a moderné riešenia aj zrealizovať vaše predstavy, či požiadavky vášho architekta. Atypycké prvky sú zárukou originálneho dizajnu nábytku. Vieme sa presne prispôsobiť vášmu priestoru, takže nemusíte robiť žiadne kompromisy.

Napisali o nas